ID: 5144
Online veiling: X-adventure buggy (30684
€9,00
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
1x X-adventure buggy, kleur: zwart. Maximaal aanbevolen gewicht: 15 kg. Gewicht ca. 7,6 kg. Geslacht: unisex.
Let op! Dit product heeft een beschadiging: krassen op de wielen en het frame, de rubberen voet steun is verbogen, de voorwielen draaien niet goed meer. Tevens heeft dit product gebruikssporen: er zitten vlekken op het frame en de stof. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig. De verpakking is beschadigd.
BVA Auctions is het online veilinghuis van Nederland met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten.